نصب تجهیزات

مسئولین نصب دستگاهها بصورت سیار در نقاط مختلف شهر در حرکت هستند و برنامه کاری آنان از طریق سایت و بصورت آنلاین به آگاهی آنان رسانده میشود. برای نصب تجهیزات (چاپگر، بارکد خوان، سیستمهای اتوماسیون و مانند اینها) این را پر کنید. اگر فرم را تا پیش از ظهر پر کنید، همان روز و اگر بعد از ظهر باشد، حداکثر تا فردای کاری آن روز با شما تماس خواهیم گرفت، نام، شماره تماس و عکس نصاب را برایتان میفرستیم و ظرف حداکثر دو روز کاری دستگاه شما نصب خواهد شد. در صورتی که دستگاه را از ما نخریده باشید، یا شامل نصب رایگان نباشد، هزینه نصب از قبل به آگاهی و تایید شما خواهد رسید.

خواهش میکنیم سعی نکنید با نصّاب های ما در آینده به شکل مستقیم کار کنید. این درخواست ما چند علت دارد:

  • کارکردن با یک فرد با کار کردن با یک شرکت فرق دارد. شرکت، یک ارگان رسمی است و در قبال خدمت ارائه شده و وجه دریافت شده تعهد دارد. در حالی که افراد ممکن است چنین تعهدی نداشته باشند. پولی میگیرند، کاری انجام میدهند و اگر مشکلی در کار باشد، پاسخگو نخواهند بود.
  • نصاب ممکن است با کار درخواستی شما آشنایی نداشته باشد و بخواهد با دستگاههای شما ، کار را یاد بگیرد. اما وقتی یک تکنسین از طرف شرکت اعزام میشود، تمامی آموزشهای لازمه را دیده و سعی و خطایی در کار نیست.
  • شرکت به شما فاکتور رسمی ارائه میکند.
  • «وسوسه» دریافت پانزده یا بیست درصد پول بیشتر هنگام ارتباط مستقیم با مشتری شاید سبب شود که نصاب ، کارش را از دست بدهد. این کار در حق او هم «یک لطف» نیست.

فرم درخواست نصب

پر کردن موارد ستاره دار الزامی میباشد.
تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه انفورماتیک پارسانگار می باشد.
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
گفتگوی آنلاین با کارشناسان


  • لطفاً نام خود را وارد نماییدمتاسفانه هیچکدام از کارشناسان ما آنلاین نمیباشند.