Slide background

چرا ادعا میکنیم نوتریکا متفاوت است؟

نوتریکا «یکپارچه» است

  • هیچ نوع اطلاعات موازی در برنامه ثبت نمیشود. هر چیز در جای خود و فقط یکبار نگاشته میشود.
  • خیلی چیزها در پشت صحنه با همدیگر ارتباط دارند. پیش از آنکه شما بفکر باشید که از چه چیزی کجا میتوان استفاده کرد، نوتریکا خودش این فکرها را کرده است. خیلی وقتها کشف این ارتباط ها، برای شما لذت بخش خواهد بود.

نوتریکا «فراگیر» است

همه نیازهای یک موضوع پوشش داده شده است. همه جنبه های یک چیز زیر نظر بوده است. نوتریکا، شروع تا پایان هر چیز را میبیند و به شما نشان میدهد. نوتریکا دانستنی های فراموش شده را جلوی چشمان شما قرار میدهد.

نوتریکا «قابلیت تطبیق» دارد

نوتریکا با سیستم شما کنار میاید. اگر «روش کاری» یا «نام انتخابی» شما «نادرست» نباشد، نیازی نیست آنرا عوض کنید.

نوتریکا «گسترش یافتنی توسط کاربر» است

خیلی از ساختارهای نوتریکا توسط خود شما قابل گسترش است. نوتریکا یک ساختار بسته ندارد. نوتریکا، یک «بسته نرم افزاری» نیست بلکه یک «بازه نرم افزاری» است. نوتریکا یک «سیستم» است. این سیستم اجزایی دارد که هر کدام دارای هوشمندی خاص خود هستند. اینها با همدیگر و با شما همکاری دارند. واژه «الگو» و «سیاست» را در نوتریکا زیاد می بینید و هر جا الگو و سیاست هست، «سلیقه» و «نیاز» و «خواست» شما رعایت میشود.

نوتریکا «توسعه یافتنی» است

نیازی نیست تمام نوتریکا را یکجا راه اندازی کنید. میتوانید بتدریج به یکپارچگی برسید. از هر جا دوست دارید شروع کنید. در پایان، یک سیستم کامل خواهید داشت. پیش بینی هایی برای جدا بودن یا جدا شدن برخی بخشها وجود داشته است. مثلا نوتریکا ذاتأ دو نوع سیستم پرسنلی دارد. یا بخش مالی با اینکه در تمام نوتریکا ذوب شده است، اما با گذاشتن و برداشتن چند تیک مارک، براحتی قابل «از کار انداختن» یا «متفاوت کار کردن» است.

نوتریکا «ساده، قابل درک و منطقی» است

تلاش شده مفاهیم پیشرفته به زبان ساده و همگانی بیان شود. نوتریکا ابزاری است پیشرفته با کاربری آسان. بخش «انبار» برای یک «انباردار» طراحی شده. بخش «نگهبانی» برای یک «نگهبان» طراحی شده. و «بخش بهداری» برای یک «پزشک» طراحی شده. همه آنها نوتریکا را درک میکنند و براحتی با آن کنار میایند. بالاتر از همه، گزارشهای مدیریتی ماست که «برای یک مدیر» طراحی شده. بخش مربوط به خودتان را ارزیابی کنید. مطمئن باشید نظر دیگران نیز کمتر از این نخواهد بود.

نوتریکا «حرفه ای» است

از عنوان ها سوء استفاده نشده. «بخش بخش» نوتریکا برای کسانی است که «میدانند» و «میخواهند». حتی اگر «فقط میخواهند»، «کمبودها را نوتریکا جبران میکند». نوتریکا را افراد باهوش و خُبره طراحی کرده اند. «برای کار کردن» طراحی کرده اند نه «برای فروختن». برای حرفه ای ها طراحی کرده اند، نه برای کسانی که به «داشتنِ» یک چیز، دلخوش هستند اما «بهره» کافی از آن نمیبرند.

نوتریکا «کاربر – پسند» است

کار زیادی کرده ایم تا کاربر، کارِ کمتری در برنامه انجام دهد. «تایپ» کمتری انجام دهد، «جستجو»ی راحت تری انجام دهد، نیازی به «انتقال اطلاعات» نباشد. هرگاه نیاز به دانستن چیزی دارد، دانستنی ها، بشکل آنی «در دسترس» باشد.

از کامپیوتر شما کار میکشیم تا شما راحت باشید. دستگاه های جانبی را نیز به خدمت ورود آسان اطلاعات گرفته ایم.

نوتریکا «مدیر – پسند» است

تصمیم گیریهای روزمره مدیران را ساده و خودکار میکنیم. روشن و هدفمند «گزارش» میدهیم. بموقع «هشدار» میدهیم. به دستور شما، «جلوگیری» میکنیم. کاری میکنیم که پرسنل تان، شما را «دوست خود» بدانند. «توقفات»، «ضایعات» و «هزینه ها» را کاهش میدهیم. «حجم» کار تولید، «خروجی» واحد مهندسی، «بازده» کار کیفیت… و در یک کلام… «بهره وری» سازمان را افزایش میدهیم،

نوتریکا «کارگر – پسند» است

فقط برای خوشایندِ مدیران، کار نکرده ایم. کفِ سازمان نیز به اندازه مدیریت از نوتریکا سود میبرد. با کارهایی از قبیل «شفاف سازی»، «در دسترس سازی»، «قانونمند کردن»، «ایجاد مرکزیت» و «ساده سازی» کاری کرده ایم که همه «به حق» خود برسند. «دیده» شوند. «بزرگ یا کوچک» دیده نشوند. درست «سنجیده» شوند و درست «مقایسه» شوند.

نوتریکا «با نگاه به جلو» حرکت میکند

فقط ابزار «مدیریت اطلاعات» گذشته نیستیم. با تحلیل عملکرد گذشته، برای راهبری بهتر سازمان در آینده به شما کمک میکنیم.

نوتریکا «تکنولوژی – مدار» است

تجهیزاتی مانند بارکد خوان، دیتا کلکتور، تبلت، دستگاه کارتزنی و PLC ها را برایتان بکار میگیریم. اما شما را وابسته و مجبور نمیکنیم.

نوتریکا «برگرفته از ایده های مهندسی صنایع» است

بیشتر برنامه های یکپارچه ای که در بازار وجود دارد. با «دیدگاه مالی» طراحی و نوشته شده است. ضمن احترامی که برای همه این برنامه ها و تهیه کنندگان آنها قایل هستیم، اما فکر میکنیم این نوع برنامه ها نیازهای عملیاتی کارخانه ها را بطور کامل پوشش نمیدهند. این برنامه ها معمولا به آنچه برای «کنترل مالی» سازمان لازم است بسنده میکنند و به جزئیات و استثناها و مسایل دیگر نمیپردازند.

اما نوتریکا از مسیر دیگری وارد «میدان» شده. نوتریکا برخاسته از «نیازهای عملیاتی سازمان» است. نوتریکا با ماموریت «یکپارچه کردنِ» «جزیره های موفق اطلاعاتی»، و هوشمند تر کردن آنها وارد سازمان ها شده است. برای این جایگزینی، نیاز به نگرشی «جامع تر»، تفکری «منطقی تر» و در نتیجه، «ابزاری کارآمدتر» هست که نوتریکا تجسم عینی آنست.

نوتریکا «قابل سفارشی کردن» است

گروه انفورماتیک پارسا نگار اعتقادِ راسخ دارد که سازمان های بزرگ نمیتوانند بدون دستکاری و سفارشی سازی نرم افزار، پذیرای آن باشند. اگر غیر این باشد، معمولا به این معناست که «خواسته»های سازمان به «داشته»های نرم افزار «محدود» شده است و از «نیازهای دیگر» چشم پوشی شده یا با کمک «جزیره های اطلاعاتی»، با همه مشکلاتشان، «رفع نیاز» شده است.

گروه انفورماتیک پارسا نگار به دنبال «خدمت به صنعت کشور» است. ما میکوشیم تا وقتی وارد یک سازمان میشویم، هر خدمتی از ما ساخته باشد انجام دهیم تا آن سازمان را به اوج برسانیم. به نظر ما بهترین تبلیغ برای ما همراهی با «برترین های هر صنعت» است. و ما سهم خود را در «برتر کردنِ» آنها فراموش نمیکنیم. برتر شدن (یا برتر ماندن)، ممکن نخواهد بود مگر با تلاش زیاد از سوی ما و آن شرکت.

اگر یک نرم افزار ERP به جاهای زیادی فروخته شده باشد به معنای آنست که تولید کننده ی آن، زمان زیادی برای هر مشتری صرف نکرده است. و این، «مزیت نیست». نرم افزار یکپارچه را باید با «ژرفای» آن سنجید نه با «گستردگیِ» توزیع آن. باید با «میزان اثر گذاری» آن در جاهایی که اجرا شده سنجید نه با «تعداد» جاهایی که اجرا شده.

سخن، کوتاه. ما نوتریکا را «برای» سازمان شما ارائه میدهیم. نه «به» سازمان شما.

همراهی تیم پارسا نگار از شروع تا استقرار کامل

استقرار یک سیستم در یک سازمان، کار «پیچیده»ای است. درست مانند آنست که بخواهند یک «سازه بزرگ» را به جایی ببرند و نصب کنند. ما این موضوع را تا «مغز استخوانمان» حس کرده ایم. بعد از بارها تجربه، اکنون بخوبی یاد گرفته ایم از کجا باید «شروع» کرد، «چگونه» باید جلو رفت. «مراقب» چه چیزهایی باید بود و در یک کلام «بهترین مسیر» موفقیت برای هر سازمان، کدام است.

پرسنل گروه انفورماتیک پارسا نگار، از «اولین ساعت استقرار سیستم» در کنار شما خواهند بود. با پرسنل شما «رفیق» میشوند. نقاط ضعف کنونی آنها را «بشکل دوستانه» به آنها یادآوری میکنند. خوبیهای سیستم جدید را به آنها نشان میدهند. و آنها را به این باور میرسانند که پس از اجرای نوتریکا «مزایای زیادی برای سازمان» و «خود آنها» بوجود خواهد آمد. کار با برنامه را هم به آنها «آموزش» میدهند و کنار آنها مینشینند تا هر کاری را چند بار انجام دهند. وقتی مطمئن شدند هیچ مشکلی در «درک برنامه» و «بکارگیری» آن نیست، به سراغ واحد بعدی میروند.

البته یک گروه از پرسنل سازمانها هم هستند که دوست ندارند سیستم عوض شود. کسانی که از «مزایای نامشروع» برخوردارند، سیستم را به خودشان «وابسته» کرده اند یا «ریگی به کفش» دارند. کارشناسان پارسا نگار، بر اساس تجربه، این نقاط را خیلی «زود» شناسایی میکنند و ضمن «امانتداری» کامل، فقط «مشاهدات» و «تحلیل» خود را به مدیریت ارشد شرکت ارائه میدهند. و دیگر «هیچ» نمیگویند. «پذیرش یا عدم پذیرش» این تحلیل و همچنین «اقدام» در باره آن، در حوزه اختیارات و «صلاحدید» مدیریت خواهد بود.

متخصصین پارسا نگار همانند «پزشکان قسم خورده واقعی» هستند که وظیفه تخصصی خود را انجام میدهند. آنها نه فقط روی نوتریکا مسلط هستند بلکه برای «مسایل جانبی» نیز آموزش هایی دیده اند. انتخاب و فرستادن آنها به سازمانها، خودش «قانونمند» است.

در مواردی به ما گفته اند که شیوه «کار کردن» و «برخورد» پرسنل پارسا نگار بر پرسنل سازمان نیز اثرات مثبتی داشته است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه انفورماتیک پارسانگار می باشد.
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین
گفتگوی آنلاین با کارشناسان


  • لطفاً نام خود را وارد نماییدمتاسفانه هیچکدام از کارشناسان ما آنلاین نمیباشند.